Skontaktuj się z nami:

JOKER ul. Kwiska 18, 54-210 Wrocław

Tel. 71 351 78 32

Tel kom: 601 159 595

E-mail: sklep@joker.wroc.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 10-18, sob. 10-14

GG: 5673647    

dpd-pickup-joker

Czym jest DPD Pickup?

Jest to międzynarodowa sieć punktów, które zajmują się nadawaniem oraz odbieraniem paczek w ramach usług firmy kurierskiej DPD. W naszym kraju znajduje się już ponad 1000 takich miejsc, zaś w całej Europie możemy skorzystać z aż 30 000 punktów zlokalizowanych w wielu europejskich miastach.

Możliwości DPD Pickup

Najważniejszymi dwiema opcjami dla Klientów w naszym DPD Pickup w Jokerze jest realizacja nadań oraz odbiorów paczek o dowolnym gabarycie oraz zawartości. Te dwie opcje to oczywiście nie wszystko. Oferujemy także możliwość bezpośredniego ubezpieczenia przesyłki (Dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa). O dokładnych warunkach oraz wysokościach ubezpieczenia dla paczek DPD mówi regulamin oferty Pickup, Artykuł 21. DPD Pickup to także możliwość wysłania paczki za granicę, a także odebranie paczki metodą pobraniową, która wciąż jest korzystna dla wielu Klientów. Istotną informacją dla Klientów korzystających z usług DPD jest możliwość odbioru swojej paczki z naszego punktu, jeżeli ta nie zostanie odebrana z adresu docelowego (wpisanego podczas zlecenia) w przypadku dwóch prób doręczenia.

Zabezpiecz paczkę w DPD Pickup

W naszym punkcie Klienci mogą skorzystać również z możliwości zabezpieczenia swojej paczki odpowiednimi materiałami. Stanowić one będą gwarant nieuszkodzenia paczki podczas transportu, zwłaszcza, jeżeli w środku znajdować ma się towar delikatny, narażony na przypadkowe uszkodzenia.

Nadanie i odbiór paczki – dane adresowe

Zapraszamy do naszego punktu przy ulicy Kwiskiej 18 we Wrocławiu. W przypadku zapytań, prosimy o kontakt mailowy sklep@joker.wroc.pl lub telefoniczny: 71 351 78 32.


dpd-pickup-joker

Wymiana podzespołów


Wymiana podzespolow

 

Serwis laptopów

  Serwis laptopów  

Sprawdzenie części

  Sprawdzenie sprzetu  

Konfigurowanie

  Wymiana czesci komputerowych