Skontaktuj się z nami:

JOKER ul. Kwiska 18, 54-210 Wrocław

Tel. 71 351 78 32

Tel kom: 601 159 595

E-mail: sklep@joker.wroc.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 10-18, sob. 10-14

GG: 5673647    

Era jokera

Od początku działalności firmy naszą ideą jest tworzenie i konfigurowanie zestawów możliwie najlepszych i najmniej awaryjnych indywidualnie dla każdego klienta. W zależnosci od potrzeb do jakich zestaw bedzie potrzebny oraz kwoty jaką chcą Państwo przeznaczyć na ten cel, dobieramy optymalną konfigurację aby w pełni zadowolić naszych klientów. Nigdy nie staraliśmy sie walczyć z „tanimi” zestawami pochodzącymi z marketów oraz firm, które sprzedają „superpromocje”. Praktyka pozkazała (ze szkodą dla użytkowników takich zestawów), iż są one, patrząc z perspektywy czasu,drogie lub też złożone z podzespołów wycofanych lub regenerowanych. Najcześciej spotykanym problemem jest typowa marketingowa konfiguracja tzn. szybki procesor,najtańsza płyta główna,najsłabsza dostępna na rynku karta graficzna, itp. Zestaw będzie w rezultacie tani,przypuszczalnie też sprawdzi sie w biurze, jednak nowe programy, gry, multimedia a także nowy system operacyjny MS WINDOWS 7, korzystający z nowych rozwiązań graficznych nie będa w stanie prawidłowo pracować na takim zestawie. Rekonfiguracja takiego zestawu będzie po prostu nieopłacalna. Pożytek z takiego nowego „mebla” w domu będzie co najmniej wątpliwy.
Nasza firma nigdy Państwu takiego zestawu nie skonfiguruje. Zadowolenie, możliwość rozbudowy zestawu oraz jego pełnej użyteczności w przyszłości jest głównym przesłaniem przy konfiguracji komputera. Składamy i konfigurujemy tylko sprzet markowy o znikomym problemie serwisowym, gwarantuje to Państwu zadowolenie oraz komfort pracy i zabawy na długie lata.

Podobnie sprawa będzie wyglądała z komputerami przenośnymi. Sprzedawca często nie mówi przy sprzedaży jak wygląda poźniej serwis notebooka. W jakim czasie zostanie on naprawiony i gdzie należy taki sprzęt odesłać. Również w tym wypadku bedziemy Państwo oferować tylko sprzęt sprawdzony o dobrze dobranych podzespołach, jednocześnie jak zawsze dopasowany do Państwa potrzeb!

Joker Team


dpd-pickup-joker

Wymiana podzespołów


Wymiana podzespolow

 

Serwis laptopów

  Serwis laptopów  

Sprawdzenie części

  Sprawdzenie sprzetu  

Konfigurowanie

  Wymiana czesci komputerowych