Przyspiesz swój sprzęt

Modernizacja sprzętu komputerowego

Każdy Państwa sprzęt (m. in. komputery, laptopy) wraz z postępem technologicznym przestaje spełniać wymagania jakie stawiają nowe programy i aplikacje.

Nie jesteś zadowolony z działania swojego sprzętu komputerowego? Laptop się zawiesza, a może komputer stacjonarny nie pozwala Ci na granie w najnowszą grę? Takie sytuacje potrafią być irytujące, jednak nie są równoznaczne z koniecznością zakupu zupełnie nowego sprzętu! Nie wymieniaj starego, za to postaw na jego udoskonalenie. Z naszymi specjalistami to jest możliwe. Modernizacja sprzętu komputerowego polega na wymianie wadliwych oraz przestarzałych elementów na bardziej wydajne oraz nowoczesne, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci na płynną pracę, bez zawieszania, oglądanie ulubionych filmów oraz seriali czy grę w najnowszą grę komputerową. Naszym klientom proponujemy wymianę na dogodnych warunkach. Możemy odkupić od nich zużyte części, dzięki czemu zaoszczędzą na modernizacji i obniżą jej koszt.

Najlepsze części i podzespoły

W naszym serwisie stawiamy na pracę na częściach oraz podzespołach znanych i cenionych producentów. Są to płyty główne, procesory, pamięć RAM, karty graficzne, napędy czy baterie do laptopów, które posłużą nowemu użytkownikowi przez bardzo długi czas. Co ważne, w naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, dla których praca z komputerami to nie tylko sposób na zarobek, ale przede wszystkim pasja. Wykonują zatem wszystkie swoje obowiązki z właściwym zaangażowaniem, szukając nowych, innowacyjnych rozwiązań, a przy tym gwarantując naszym klientom najlepsze rezultaty.

Sprawdź opinie naszych klientów

Bardzo dobry serwis polecam

Piotr Markowski

Bardzo miła obsługa, bez problemu załatwiona sprawa

Tomasz Sz.

Świetna obsługa, konkretny serwis, wszytko gotowe na wyznaczony termin, uczciwe, przejrzyste ceny - nie zdzierają z człowieka jak inni. Polecam wszytko na 5!

~small

Na prawdę solidny i uczciwy serwis. Takich firm niestety jest coraz mniej

~adam

Masz pytania?

Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości - napisz do nas!

Kontakt