Joker

O nas

Nasza firma istnieje od 1 października 2001 roku. Podczas kilkunastoletniej działalności osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku komputerowym i uznanie klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. W dalszym ciągu rozwijamy nasze usługi starając się, aby nasze usługi nadążały za nowoczesnymi trendami.

Producent na piątkę

Najwyższa jakość

Jesteśmy producentem zestawów komputerowych, znanych z jakości, wysokiej wydajności oraz niskiej ceny. Nasze komputery znalazły zastosowanie w wielu segmentach rynku: administracji państwowej, oswiacie, sluzbie zdrowia, handlu, ubezpieczeniach, telewizji oraz w wielu domach użytkowników indywidualnych.

W co wierzymy?

Ciągły rozwój

W dobie silnej konkurencji, często bazującej na niewiedzy klientów chcemy zaoferować Państwu dobry, markowy sprzęt, indywidulanie dopasowany do potrzeb naszych klientów przy zachowaniu możliwie jak najniższej ceny. Nie konkurujemy jednak tylko ceną, dążymy do jak najlepszej jakości obsługi klientów oraz jak najlepiej dobranego sprzętu. W 2018 roku oficjalnie staliśmy się certyfikowanym punktem partnerskim systemu inteligencji Fibaro. Za sprawą zdobytego wcześniej doświadczenia, sprawimy, aby Państwa dom sam wiedział, że wracamy do domu, więc włączy światło, uruchomi ekspres do kawy, włączy ogrzewanie podłogowe i wiele więcej! Możliwości są ograniczone tylko naszą wyobraźnią.

Zapytaj o ofertę!

Nasz zakres usług

Oferujemy kompleksowe usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie konfigurowania sieci, konfiguracji i rekonfiguracji zestawów, ich modernizacje, naprawę komputerów, monitorów, notebooków oraz urządzeń mobilnych. Służymy Państwu w doradztwie i konfiguracji komputerów przenośnych typu notebook. Od 2018 r. świadczymy także usługi doradcze oraz instalatorskie w zakresie inteligentnych rozwiązań Fibaro.

Konfigurowanie sieci

Konfiguracja i rekonfiguracja zestawów

Modernizacja zestawów

Naprawa komputerów

Doradztwo ws. komputerów przenośnych

Konfiguracja komputerów przenośnych

Masz pytania?

Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości - napisz do nas!

Kontakt