Technologia to nasza pasja

Serwis komputerowy

Naprawa Komputerów

Naprawa Laptopów

Naprawa Notebooków

Jeśli poszukujesz sprawdzonego serwisu komputerowego, serdecznie zapraszamy. Naprawą sprzętu elektronicznego zajmujemy się od wielu lat, a o skuteczności podejmowanych przez nas działań przesądza nie tylko bogate doświadczenie oraz kwalifikacje naszych pracowników, ale też doskonałe zaplecze techniczne, które wspiera nas w codziennej pracy. Nasi fachowi technicy podejmą się wyzwania – szybko i skutecznie usuną usterkę. W razie konieczności wymienią zużyte części na nowsze czy zajmą się naprawą oprogramowania. Wyczyszczą system z wirusów, zaktualizują sterowniki czy BIOS. U nas otrzymasz pełne wsparcie – diagnozę i szybką realizację naprawy. Posiadamy zarówno serwis laptopów, jak i komputerów stacjonarnych!

Jeśli Twój komputer, laptop lub telefon odmówił posłuszeństwa, zrobimy wszystko, byś nadal mógł cieszyć się sprawnie działającym sprzętem. Precyzyjnie namierzymy źródło problemów i podejmiemy działania, dzięki którym Twój komputer znów działać będzie jak nowy. Naprawiamy sprzęt najnowszej generacji, ale też starsze typy komputerów i laptopów.

 

Tani serwis komputerowy – doskonała jakość usług

Zapewniamy, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszego serwisu komputerowego, możecie liczyć nie tylko na kompleksowe i sprawne podejście, ale też atrakcyjne ceny.

Być może masz wątpliwości, czy korzystając z taniego serwisu komputerowego, masz szansę liczyć na wysoką jakość usług. W naszym przypadku jest to możliwe, ponieważ działamy tak, by cena była jak najniższa przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości naszych prac.

Stawiamy na profesjonalizm, ponieważ doskonale wiemy, ze to właśnie on najbardziej liczy się dla naszych klientów. Niska cena nie może zatem oznaczać kiepskiej jakości czy stosowania części zamiennych niewiadomego pochodzenia. Wychodzimy z założenia, że naprawa sprzętu komputerowego powinna być optymalnym wyborem w przypadku jego usterki. Nie zawsze warto kupować nowego urządzenia.

Ważne jest również to, że koszt naprawy nie zaskoczy Cię, ponieważ przybliżoną cenę naszych prac poznasz już na etapie wstępnej i bezpłatnej diagnozy sprzętu. Szukasz taniego serwisu komputerowego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Montaż podzespołów komputerowych
od 100,00 zł (1h)
Instalacja systemów operacyjnych Microsoft (warunek posiadania licencji)
150,00 zł* (1h)
Instalacja dodatkowego oprogramowania w środowisku MS Windows
70,00zł* (1h)
Konfiguracja sprzętu i oprogramowania
150,00 (1h)
Upgrade BIOS
150,00 zł (1h)
Czyszczenie i konserwacja sprzętu
150,00- 250,00 zł (1h)
Sprawdzenie poprawności działania komputera
200,00 zł (1h)
Testowanie podzespołów komputerowych (dyski, pamięci, płyty, procesory)
150,00 zł (za element)
Diagnostyka uszkodzenia
200,00 zł (do 1h)
Zmiana obudowy
300,00 zł
Złożenie zestawu z elementów klienta
300,00 zł
Nieuzasadniona reklamacja
150,00 zł
Aktualizacja sterowników
100,00 zł
Dojazd na terenie Wrocławia
200,00 zł (do 10km)
Dojazd poza Wrocławiem (1km)
5,00 zł za kilometr

* firma Joker nie ponosi odpowiedzialności za dane pozostawione na dysku
* system operacyjny instalowany będzie tylko i wyłącznie po uprzednim dostarczeniu legalnej wersji oprogramowania przez klienta lub po przedstawieniu ważnej licencji w przypadku posiadania kopii programu

Masz pytania?

Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości - napisz do nas!

Kontakt