Odzyskiwanie danych z telefonu – Wrocław

Podstawowym atrybutem wielu z nas jest smartfon. Dziś trudno wyobrazić sobie choć jeden dzień bez tego urządzenia. Służy nie tylko do kontaktu telefonicznego oraz smsowego z innymi osobami, ale również do rozrywki, surfowania po internecie czy pracy. Możemy nim robić również zdjęcia. W pamięci smartfona przechowywanych jest zatem wiele różnych plików, które są dla użytkownika niezwykle ważne. Mogą to być fotografie z ważnych uroczystości czy wakacji, bądź firmowe dokumenty. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, realizujemy również usługę odzyskiwania danych z telefonu. Skuteczność tego zadania zależy od usterki, jaka wystąpiła w urządzeniu. Na sukces wpływa również marka i model smartfona. Lubimy jednak wyzwania i chętnie podejmujemy się nawet tych najbardziej wymagających.

 

Jak wygląda proces odzyskiwania danych z urządzeń?

Nasi fachowcy zajmują się odzyskiwaniem danych z urządzeń zawodowo. To oznacza, że oddając sprzęt do naszego serwisu, możesz nam w pełni zaufać. Najpierw zajmujemy się wykonaniem analizy nośnika, co może potrwać nawet kilka dni roboczych. Dopiero po tym czasie jesteśmy w stanie określić rodzaj awarii, a także to, czy jesteśmy w stanie podjąć się wyzwania. Zawsze informujemy naszych klientów o wszelkich kosztach napraw. Jeżeli masz zatem jakiekolwiek pytania, nie czekaj i skontaktuj się z naszym serwisem we Wrocławiu, a nasi profesjonaliści odpowiedzą na nie telefonicznie albo mailowo.

 

Odzyskiwanie danych z telefonów – podstawowe informacje o usłudze

Często jesteśmy pytani, czy da się określić choćby widełki dotyczące kosztów usługi. Odpowiedź nie może być jednoznaczna, ponieważ wpływ na cenę ma rodzaj usługi. Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych można bowiem podzielić na dwa zasadnicze typy. Pierwszy z nich to przywracanie danych, gdy aparat ulegnie zniszczeniom fizycznym – takim na przykład, jak roztrzaskanie wyświetlacza. Drugi typ to przywracanie danych usuniętych z pamięci, czy to umyślnie, czy przez przypadek. Warto jednak podkreślić, że cena odzyskiwania danych z telefonu nie będzie dla Ciebie tajemnicą aż do samego końca. O przewidywanych kosztach poinformujemy Cię na etapie wstępnej, bezpłatnej diagnozy.

Na pytanie, ile kosztuje odzyskiwanie danych z telefonu, nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Cena usługi zależna jest od wielu zmiennych, by wspomnieć tylko model aparatu oraz rodzaj usterki, który sprawił, że dane przestały być dostępne. Czasami więc zabieg wymaga minimum wysiłku i czasu, co przekłada się na niższą ceną, innym zaś razem odzyskiwanie danych z telefonu wiąże się z poważnymi komplikacjami i wymusza korzystanie z dodatkowych narzędzi, co z kolei sprawia, że operacja może być bardziej kosztowna. Warto podkreślić, że w naszej pracy kierujemy się nie tylko chęcią szybkiego i sprawnego odzyskania danych, ale dbamy również o to, by podczas zabiegu aparat nie został zniszczony.