Serwis i naprawa laptopów – Wrocław

Przenośne laptopy są pierwszym wyborem większości użytkowników. Sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnych firmach. Pracownicy przy ich użyciu mogą swobodnie wykonywać swoje obowiązki w terenie czy zdalnie. Można je zabrać ze sobą wszędzie, również na wakacje. Nawet, jeżeli dana osoba posiada w domu komputer stacjonarny, prędzej czy później postawi również na jego przenośny odpowiednik. Prowadzimy serwis laptopów, w którym możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w razie jakichkolwiek awarii. Pracujemy z użyciem oryginalnych części, pochodzących od najlepszych producentów, dzięki czemu sprzęt po naprawie działa przez długi czas. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, która ułatwiają nam dostęp do skrytych podzespołów, a przy tym nie uszkadzają zewnętrznej obudowy. Nasz serwis notebooków przyjmuje do naprawy sprzęty różnorodnych producentów, takich jak Acer, Lenovo, Apple, HP, Samsung, Dell, Sony, Asus czy Toshiba.

 

Serwis i naprawa laptopów oraz notebooków – koszty

Koszt serwisu oraz naprawy laptopów i notebooków zależny jest od wielu czynników. Niekiedy wystarczy bowiem rutynowy przegląd połączony z drobnymi naprawami, innym zaś razem niezbędne jest podjecie zdecydowanych działań. Aby właściwie określić koszt usługi, trzeba najpierw dobrze zdiagnozować problem. Czasami już na etapie wywiadu z klientem możliwe jest namierzenie źródła usterki, które później zostaje już tylko potwierdzone i zlikwidowane podczas działań serwisowych. Bywają jednak przypadki mniej oczywiste i wymagające jednocześnie kompleksowej wiedzy oraz umiejętności – nie tylko z zakresu programowania, ale też znajomości konkretnych rozwiązań technicznych oraz łączenia podzespołów

Serwis i naprawa laptopów oraz notebooków to usługa w pewnej mierze podobna do wizyty u mechanika samochodowego. Konkretne działanie poprzedzone jest precyzyjną diagnozą, a metody i narzędzia niezbędne, by naprawić urządzenie, dobierane są adekwatnie do potrzeb i charakteru usterki. Jednym z czynników, który wpływa na dobór rozwiązań, a przez to i ceny, jest na przykład wiek komputerów. Często bowiem części zamienne do starszych urządzeń są zwyczajnie trudniej dostępne, co może wpłynąć na koszt naprawy. O cenie zabiegu decyduje też fakt, czy przy naprawie użyto oryginalnych podzespołów, czy sięgnięto po ich – być może tańsze – odpowiedniki. Jak zatem widać, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje serwis i naprawa laptopów, a kwestia ta kształtuje się bardzo indywidualnie.

 

Naprawa notebooków może być wielowymiarowa

Naprawa notebooków często jest bardziej skomplikowana niż naprawa komputera stacjonarnego. A w przypadku urządzeń przenośnych o usterkę dość łatwo, ponieważ tego typu sprzęt często zabiera się ze sobą w wiele różnorodnych miejsc. Oferta naszego serwisu laptopów obejmuje:

 • wymianę podzespołów,
 • modernizację laptopa (jeśli jest to możliwe),
 • wymianę napędu DVD,
 • naprawę systemu chłodzenia,
 • naprawę układu zasilania (wymianę gniazd zasilania, baterii, zasilaczy),
 • naprawę i instalację systemu operacyjnego oraz oprogramowania,
 • wymianę uszkodzonej matrycy i zawiasów,
 • wymianę płyty głównej,
 • wymianę napędów,
 • naprawę uszkodzonych gniazd,
 • naprawę układu graficznego,
 • wymianę portów USB,
 • odnowienie notebooka poprzez wyminę obudowy na nową,
 • naprawę po zalaniu.

Tak naprawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Możesz skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Nasz serwis laptopów szybko i niedrogo naprawi zepsute elementy i przywróci pełną sprawność Twojemu notebookowi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia serwisu Joker we Wrocławiu przy ul. Kwiskiej 18.

Uzyskaj szczegółowe informacje 601 159 595