Skip to main content

Serwis i naprawa laptopów we Wrocławiu

Zajmujemy się serwisem i naprawą laptopów we Wrocławiu. Przenośne laptopy są pierwszym wyborem większości użytkowników. Sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnych firmach. Pracownicy przy ich użyciu mogą swobodnie wykonywać swoje obowiązki w terenie czy zdalnie. Można je zabrać ze sobą wszędzie, również na wakacje. Nawet jeżeli dana osoba posiada w domu komputer stacjonarny, prędzej czy później postawi również na jego przenośny odpowiednik. Prowadzimy serwis laptopów, w którym możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w razie jakichkolwiek awarii. Pracujemy z użyciem oryginalnych części, pochodzących od najlepszych producentów, dzięki czemu sprzęt po naprawie działa przez długi czas. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które ułatwiają nam dostęp do skrytych podzespołów, a przy tym nie uszkadzają zewnętrznej obudowy. Nasz serwis notebooków przyjmuje do naprawy sprzęty różnorodnych producentów, takich jak Acer, Lenovo, Apple, HP, Samsung, Dell, Sony, Asus czy Toshiba.

 

Serwis i naprawa laptopów oraz notebooków – koszty

Koszt serwisu oraz naprawy laptopów i notebooków zależny jest od wielu czynników. Niekiedy wystarczy bowiem rutynowy przegląd połączony z drobnymi naprawami, innym zaś razem niezbędne jest podjęcie zdecydowanych działań. W celu właściwej wyceny trzeba najpierw dobrze zdiagnozować problem. Czasami już na etapie wywiadu z klientem możliwe jest namierzenie źródła usterki, które później zostaje już tylko potwierdzone i zlikwidowane podczas działań serwisowych. Bywają jednak przypadki mniej oczywiste i wymagające jednocześnie kompleksowej wiedzy oraz umiejętności – nie tylko z zakresu programowania, ale też znajomości konkretnych rozwiązań technicznych oraz łączenia podzespołów.

Serwis i naprawa laptopów oraz notebooków to usługa w pewnej mierze podobna do wizyty u mechanika samochodowego. Konkretne działanie poprzedzone jest precyzyjną diagnozą, a metody i narzędzia niezbędne, by naprawić urządzenie, dobierane są adekwatnie do potrzeb i charakteru usterki. Jednym z czynników, który wpływa na dobór rozwiązań, a przez to i ceny, jest na przykład wiek komputerów. Często bowiem części zamienne do starszych urządzeń są zwyczajnie trudniej dostępne, co może wpłynąć na koszt naprawy. O cenie zabiegu decyduje też fakt, czy przy naprawie użyto oryginalnych podzespołów, czy sięgnięto po ich – być może tańsze – odpowiedniki. Jak zatem widać, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje naprawa laptopów i serwis, a kwestia ta kształtuje się bardzo indywidualnie.

 

Naprawa notebooków może być wielowymiarowa

Naprawa notebooków często jest bardziej skomplikowana niż naprawa sprzętu komputerowego stacjonarnego. A w przypadku urządzeń przenośnych o usterkę dość łatwo, ponieważ tego typu sprzęt często zabiera się ze sobą w wiele różnorodnych miejsc. Oferta naszego serwisu laptopów obejmuje:

 • wymianę podzespołów,
 • modernizację laptopa (jeśli jest to możliwe),
 • wymianę napędu DVD,
 • naprawę systemu chłodzenia,
 • naprawę układu zasilania (wymianę gniazd zasilania, baterii, zasilaczy),
 • naprawę i instalację systemu operacyjnego oraz oprogramowania,
 • wymianę uszkodzonej matrycy i zawiasów,
 • wymianę płyty głównej,
 • wymianę napędów,
 • naprawę uszkodzonych gniazd,
 • naprawę układu graficznego,
 • wymianę portów USB,
 • odnowienie notebooka poprzez wyminę obudowy na nową,
 • naprawę po zalaniu.

Tak naprawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Możesz skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Nasz serwis laptopów szybko i niedrogo zajmie się naprawą zepsutych elementów, a oprócz tego przywróci pełną sprawność Twojemu notebookowi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia serwisu Joker we Wrocławiu przy ul. Kwiskiej 18.

 

Serwis notebooków i laptopów – najczęstsze usterki

Sprzęt komputerowy ulega różnym awariom i często trudno użytkownikowi jednoznacznie określić, co wymaga naprawy. Tutaj z pomocą przychodzi specjalistyczny serwis notebooków i laptopów, w którym bez problemu poradzimy sobie z diagnostyką i wyeliminowaniem problemu. W praktyce jednej usterki zdarzają się częściej, a inne rzadziej, ale z pewnością warto wiedzieć, jakie objawy wiążą się z nieprawidłowym działaniem poszczególnych podzespołów.

Objawy najczęstszych awarii komponentów laptopów i notebooków:

 • płyta główna – nie działa Wi-Fi lub porty USB, bateria się nie ładuje, nie wykrywa dysku twardego, wyłączanie podczas pracy, problemy z obrazem,
 • gniazda zasilania – grzanie się wejścia zasilania, problemy z uruchomieniem sprzętu, przerywanie ładowania,
 • dysk twardy – długie włączanie, zawieszanie w trakcie pracy, spowolnione działanie,
 • matryca – kłopoty z wyświetlaniem obrazu, np. paski na ekranie,
 • klawiatura – klawisze ciężko się wciskają, losowa reakcja,
 • układ chłodzenia – głośna praca wentylatora, rozgrzana obudowa,
 • oprogramowanie – zawieszanie systemu lub problemy z jego startem,
 • układ BGA – niestabilna praca, samowolny reset, kłopoty z obrazem, brak reakcji.

Oprócz wymienionych awarii mogą się przytrafić inne problemy sprzętowe, a objawy nie zawsze są jednoznaczne. W naszym serwisie laptopów i notebooków we Wrocławiu możesz liczyć na precyzyjną analizę, a następnie sprawną naprawę. Serdecznie zapraszamy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisowych?

U nas każdy problem z Twoim przenośnym sprzętem zostanie szybko i skutecznie rozwiązany. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość usług, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Naprawa laptopów w naszym wykonaniu to gwarancja szybkiego odzyskania sprawności urządzenia, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz oryginalnych części zamiennych. Z naszej strony możesz też liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, które przedłużą żywotność Twojego sprzętu. Naprawa notebooków we Wrocławiu, w naszym serwisie, obejmuje nie tylko wymianę uszkodzonych komponentów, ale również modernizacja sprzętu, co pozwala na jego lepsze dostosowanie do aktualnych wymagań rynkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę, od diagnostyki, przez naprawę, aż po finalne testy działania, co sprawia, że każdy klient wychodzi od nas zadowolony i pewny, że jego sprzęt jest w najlepszych rękach.

Uzyskaj szczegółowe informacje 601 159 595